Služby

Záleží nám na tom, aby vám rohože a rohožky vydržely dobře sloužit po co nejdelší dobu. Proto u nás najdete odborné poradenství při výběru vhodných rohožek do konkrétního prostředí, i veškerý dodatečný servis, související s pokládkou, údržbou, opravami i čištěním rohoží.

Správně vybraná rohožka vám vydrží déle

Naše zkušenosti ukazují, že vhodně zvolená rohož dokáže na svém místě sloužit mnohem delší dobu v kvalitě, kterou skutečně očekáváte. Díky letům stráveným v oboru máme praxi, se kterou vám dokážeme odborně poradit s výběrem nejvhodnějších rohoží. Umíme rozpoznat důležité detaily a upozornit vás na úskalí, ke kterým by mohlo na daném místě postupem času docházet.

Zaměříme rohože přímo na místě

Přijedeme k vám zaměřit potřebnou velikost i tloušťku jednotlivých rohoží, abychom vám poskytli podrobnější informace k vaší dodávce. Aby zaměření např. na pracovišti proběhlo hladce, zašlete nám, prosím, předem nákres se svou představou o rozložení nových rohoží.

Zaměření rohoží vás nezavazuje k odběru rohoží od nás. V případě, že si rohože vyberete jinde, budeme vám však účtovat náklady na cestovné oběma směry ve výši 6 Kč/km.

Rohože si můžete zaměřit také sami. Podívejte se, jak na to.

Rozvážíme a pokládáme rohože

Každý týden provádíme rozvoz rohoží s pokládkou u zákazníků. Termín dodávky stanovujeme individuálně na základě plánované rozvozové trasy.

Rádi provedeme pokládku hotových rohoží na stanovených místech vašeho pracoviště. Při realizaci větších ploch k vám přivezeme kvůli snadnější přepravě polotovary rohoží, které u vás pospojujeme do velkých technologických celků.

V případě, že to podmínky vašeho provozu vyžadují, provádíme pokládky rohoží také v nočních hodinách.

Cena za dovoz rohoží a pokládku bude stanovena v cenové nabídce a závisí na druhu rohoží a okolnostech závozové trasy.

Vyměňujeme sorpční tkaniny pod rohožemi

Vyměňujeme sorpční tkaninu pod vašimi rohožemi v pravidelných intervalech. Termíny výměny stanovujeme individuálně, často podle zkušeností s náročností provozu na dané ploše v daném prostředí.

Cena této služby je stanovena na základě poptávky dle cenové nabídky.

Demontujeme a opravujeme starší rohože a opětovně je pokládáme

Chystáte se na svém pracovišti provádět úpravy zařízení, instalovat nové stroje nebo měnit rozložení prvků na podlahové ploše? Pomůžeme vám.

Rozebereme vaše stávající rohože NOTRAX a dočasně je u vás uskladníme na paletách. Vyměníme poškozené části nebo doplníme chybějící díly. Více poškozené části rohoží zcela vyřežeme a nahradíme je novými díly. Poté rohože opět položíme na místo. Buď provedeme pokládku na předchozí stanoviště, nebo je položíme v nových podmínkách podle nově vzniklých požadavků. Dle potřeby je rádi doplníme novými rohožemi.

Cena bude určena poptávkou v cenové nabídce.

Provádíme lokální opravy rohoží

Provádíme lokální opravy rohoží NOTRAX. Není vždy nutné vyměňovat celé rohože, mnohdy stačí vyměnit nebo opravit jen jejich části, aby vám dále dobře sloužily.

Provádíme také doplnění novými rohožemi a jejich hranami na stávajících pracovištích.

Cena bude určena poptávkou v cenové nabídce.

Doživotní prací servis pro rohože s logem, nápisem, či piktogramem

Generální údržbu rohožek a doživotní prací servis je službou, kterou si u nás můžete sjednat v případě, že si u nás necháte vyrobit rohožky s logem, nápisem, obrázkem, piktogramem apod.

Podle zašpinění je doporučujeme prát minimálně 4x ročně, maximálně 12x ročně. Špinavou usušenou rohožku nám v kartonu zašlete na naši adresu, po vyprání a usušení vám ji vrátíme zpět.

Ceník praní rohoží

Rozměr (cm) Cena praní
60 x 85 240 Kč/ks
85 x 115 480 Kč/ks
85 x 150 525 Kč/ks
115 x 180 870 Kč/ks

 

Ceny jsou uvedeny bez DPH 21 %.