Novinky

Vybíráme z referencí ROHOŽKY samba: Kombinace vchodových rohoží OCTO-FLEX a MASTER-TRAX

Jeden z našich zákazníků nás oslovil se specifickou situací – kluzkým povrchem před vstupem do domu.

Jak na kluzké schodiště u vstupu do domu

Ze skleněné stříšky nad vchodem odkapává dešťová voda, která při nízkých teplotách namrzá a to přímo před vchodovými dveřmi, na podestě z kamenných desek. Vzniká tak nepříjemně kluzký a nebezpečný povrch. Do Vlachova Březí jsme proto navrhli a ve 48. týdnu roku 2021 jsme zrealizovali kombinaci dvou typů rohoží, které problém s namrzajícím kluzkým vstupem do budovy elegantně vyřešilo.

 

IMG_3586 IMG_3588

 

Použili jsme vchodovou rohožku OCTO-FLEX a zkombinovali ji s rohoží MASTER-TRAX umístěnou v prostoru blíže u dveří. U vstupu do domu tak vznikly rovnou dvě čisticí zóny v jednom. První pomáhá vytvořit protiskluzový povrch a zároveň zachytí hrubší nečistoty, druhá slouží k dočištění jemnějších nečistot a dosušení obuvi.

Vchodová rohož OCTO-FLEX obsahuje drobné drenážní otvory, které zachycují bláto, kamínky, písek a další nečistoty z podrážek obuvi. Jejich hladký povrch je přitom bezproblémově pojízdný s kočárkem, kufry, nákupními taškami na kolečkách apod. Tento typ rohože je odolný i v klimatických extrémech a snadno se čistí a udržuje. Konstrukce rohože umožňuje plynulý odtok vody a bezproblémové vyschnutí prostoru pod rohoží. Na fotografii z této zakázky si můžete všimnout zakončení rohože se šikmou náběhovou hranou.

Do vchodové rohože je zapuštěn druhý typ rohože MASTER-TRAX. Tato trvanlivá kobercová rohož umožňuje barevné sladění rohože s okolním designem, má skvělé absorpční a čisticí vlastnosti a svůj atraktivní vzhled si dokáže zachovat po dlouhou dobu. Materiál rohože odolává plísním a bakteriím a je odolný UV záření, mechanickému poškození i výkyvům počasí. Její umístění je vhodné do interiéru nebo exteriéru právě pod obdobné přístřešky, kde je rohož chráněna před sněhem a deštěm. 

 samba články Master Trax_1

 

Vybíráme z referencí ROHOŽKY samba: Průmyslová rohož N556 Cushion Ease Solid
Po čase jsme si pro vás opět připravili seriál, ve kterém vám představíme některé z našich nejnovějších referencí. Můžete se tak lépe seznámit s oblíbenými typy průmyslových, vchodových, hygienických a dalších rohoží, které vám dodáváme a instalujeme již více než 27 let.

Reference – průmyslové rohože

Ve 47. týdnu roku 2021 jsme instalovali průmyslové rohože u našeho zákazníka ve městě Přeštice v Plzeňském kraji. Konkrétně se jednalo o průmyslovou rohož Cushion Ease Solid N556, kterou jsme umístili na připravenou podlahovou plochu k novému průmyslovému zařízení.

Prumyslova_Rohoz_N556_Rohozkysamba_Prestice

Tento typ rohože je tzv. modulový, což znamená, že se skládá z jednotlivých dílců, v tomto případě o rozměru 91 x 91 cm, které se spojují v podélném i příčném směru a lze jimi pokrýt libovolně velké a různě členité plochy.

Rohož N556 má protiúnavové vlastnosti a je vhodná do suchého průmyslového prostředí s vysokou zátěží. Rohož ze zušlechtěné přírodní gumové směsi s povrchem "pomerančové kůry" je možné zametat a vysávat. Průmyslovou rohož je možné opatřit kompatibilními patentovanými náběhovými hranami.

Zaujal vás tento typ rohože a máte k němu dotaz? Více informací najdete u samotného produktu v našem e-shopu. Pokud přesto nenajdete odpověď na své dotazy, neváhejte nás kontaktovat.

cushion ease solid_1

Anti-covidové rohožky – novinka na Rohožky samba
Snažíme se udržet ve zdraví a s pozitivní myslí i v této složité době epidemie Covid-19. Mnozí z nás se snaží pomáhat a bojovat proti viru i aktivně. Svým dílem se přidává také Notrax – značka kvalitních dezinfekčních rohoží a rohoží s protiúnavovým efektem. Na trh přichází s novinkou v podobě anti-covidových rohoží. Nyní tyto novinky představujeme také v Česku.

Odolné vchodové rohože pro dezinfekci obuvi

Do sanitárních prostor nebo pro potravinářský průmysl se stanou nezbytným pomocníkem gumové rohože 346 Sani-Trax®. Velmi odolná rohož s tisíci flexibilními výstupky nejen dokonale vyčistí obuv, dezinfekční roztok v rohožce navíc pomůže zajistit bezpečný vstup do vnitřních prostor, aniž by došlo k jeho kontaminaci.

Rohožky dodávané ve dvou velikostech (45×60 a 61×81 cm) se hodí pro většinu vchodů do prostředí mokrého i suchého. Chytrým bezpečnostním prvkem rohožky jsou přísavky na spodní straně, které zabraňují jejímu posouvání.

Do této rohožky 346 Sani-Trax® je doporučován speciální elektrolyzovaný dezinfekční prostředek, který zanedlouho také přibude v naší nabídce. Silný oxidant ničí 99,99 % bakterií, plísní a virů. Jeho reakce je rychlejší a až o 100 % účinnější než u bělidla pro domácnosti. A jelikož se jedná o slabou kyselinu podobnou jemné citrusové šťávě, jde o netoxický prostředek, který nevyžaduje žádné postupy pro likvidaci nebezpečného odpadu.

rohozky_sambo_anticovid_346_Sani-Trax

Protiúnavová rohož nejen pro profesionální kuchyně

Rohož 526 Sani-FlexTM ze 100% přírodního kaučuku je ideální pro suché, mokré i mastné prostředí potravinářského průmyslu. Vysoce odolný materiál umožňuje dlouhou životnost rohože. Jedinečný design nabízí vynikající protiúnavové vlastnosti. Ke kvalitnějšímu a bezpečnějšímu prostředí na pracovišti je rohož opatřena uzavřeným drsným povrchem, který tak zajišťuje bezpečný pohyb po rohoži a protiskluzovost. Díky všem těmto vynikajicím vlastnostem je protiúnavová rohož doporučena pro profesionální kuchyně, prostory pro přípravu jídel, do barů a podobně.

 

rohozky_sambo_anticovid_526_03_Sani-FlexTM

Dezinfekční vchodová rohož s možností aplikovat text či firemní logo na rohožku

Dezinfekční rohož vhodná jako vchodová rohož je jedinečná především svou variabilitou. Příchozí si v první části rohože vyčistí obuv v dezinfekční lázni elektrolyzovaného dezinfekčního prostředku. Díky tomu dojde ke zničení případných bakterií, virů a plísní a jejich zanášení do vnitřních prostor budovy. V dalších částech absorpční rohož dočistí a vysuší obuv, aby se zabránilo případnému uklouznutí na mokrých vydezinfikovaných podrážkách. Je jen na vás, zda vám bude stačit pouze jedna dosušovací rohož nebo zvolíte dvě či tři další části.

Na vybrané části rohože, mimo sanitární část, je možné nechat si vyhotovit logo své firmy nebo obrázek či text na míru. Tak získáte účelový praktický prvek, kterým zajistíte nejen bezpečnost, hygienicky čisté prostředí v budově, ale zároveň i jedinečnou rohož, která zviditelní vaši firmu hned při vstupu do budovy. Tento typ rohože se hodí také ke vstupům do laboratoří, šatnám zaměstnanců, odpočinkových místností či nejrůznějších přijímacích místností, čekáren apod.

 

rohozky_samba_anticovid_348_Sani-Master

Ochranná rohož pod dávkovač dezinfekce

V neposlední řadě v naší nabídce dezinfekčních anti-covidových rohoží nemůže chybět ani ochranná rohož pod dávkovač dezinfekce. Jelikož jsou v období zvýšeného výskytu Covid-19 dávkovače na dezinfekční přípravky nutnou součástí každého vstupu do veřejných prostor, obchodů, pekáren, bank, podniků či restaurací, přichází značka Notrax s chytrým řešením pro ochranu podlahy a návštěvníků budov.

Ochranná rohož pod dávkovač dezinfekce zabrání chemickým látkám, zbytkům dezinfekčních prostředků apod., odkapávat na čistou podlahu a tak její povrch narušovat. Zároveň zajistí bezpečí před uklouznutím na takto znečištěné podlaze. I v tomto případě si můžete nechat hygienickou rohožku doplnit obrázkem či logem na míru.

 

rohozky-samba-covid-rohoze-hygienicke-desinfekcni-4

Tým ROHOŽKY samba je zde pro vás

I v této složité době covidové epidemie pro vás zajistíme nejen anti-covidové rohože, ale i jiné průmyslové rohože, logové rohožky či vchodové rohožky. Naše rohože zaručí čistější a bezpečnější prostředí, a zdravější pracovní podmínky pro vás i vaše zaměstnance.

Kontaktujte nás na info@rohozkysamba.cz nebo telefonicky na čísle +420 728 126 585. Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodných typů rohoží.

Dostupnost všech výše uvedených produktů se může měnit, rádi vám sdělíme více aktuálních informací na výše uvedených kontaktech.

sani trax 349 peůmyslové rohože 2

Venkovní rohož s logem firmy
Ve 41. týdnu roku 2018 jsme do Prahy dodali zákazníkovi vchodovou venkovní rohož logo emco Image Outdoor.

Logové rohože z Německa

Pro našeho klienta jsme nechali vyrobit oblíbenou logovou rohož značky Emco. Naše rohožky potkáte na mnoha místech. Logové rohožky splňují čisticí požadavky, na druhé straně však také mohou upoutat coby vizitka firmy. Vchodová rohož s logem emco Image Outdoor je - jak sám název napovídá - venkovní rohož, kterou dodáváme v různých rozměrech.

41KT_venkovni_rohoz_logo_emco_image-Outdoor_Aureole

Rádi vám poradíme

Ať už hledáte rohožku s logem, nápisem či obrázkem, vchodovou rohož nebo průmyslové rohože do na nejrůznější pracoviště, u nás si vyberete. Rádi vám poradíme a doporučíme tu pravou tak, aby vyhovovala a splňovala všechny podmínky a kritéria, která jsou pro vás důležitá. Průmyslové rohože si jednoduše objednáte rovněž přes e-shop. Pro řešení logové rohože nás prosím neváhejte kontaktovat. Pomůžeme se vám vybrat z velké škály rohoží i barev.

logové rohože

Kontaktujte nás na info@rohozkysamba.cz nebo telefonicky na čísle +420 728 126 585.
Průmyslová rohož do Jihlavy
V 36. týdnu jsme dodali zákazníkovi do Jihlavy nový typ průmyslové rohože včetně žlutých bezpečnostních hran.

Průmyslové rohože pro zkvalitnění pracovních i zdravotních podmínek

Průmyslové rohože Notrax stojí na vrcholu dokonalosti ve světě rohoží. Stále se vyvíjejí nové, lepší a pohodlnější materiály a struktury. Všechny tyto průmyslové rohože splňují nejpřísnější bezpečnostní podmínky. Zároveň však výrobce dodává rohože, které přinášejí komfort a prospívají zdraví. Protiúnavové rohože eliminují zdravotní riziko spojené s dlouhým stáním při práci. Dalším bezpečnostním prvkem se pak stávají náběhové hrany, které dodáváme i ve výrazném žlutém provedení. Opticky oddělí pracoviště a minimalizují možnost zakopnutí o hranu rohože.

36KT_novy_typ_rohoze_a_hran_Jihlava

Rohože jsou náš svět

O rohožích víme vše. A rádi se s vámi o naše zkušenosti podělíme. Poradíme vám ty pravé rohožky do vašich prostor tak, aby splňovaly podmínky, které vyžadujete. Ať už potřebujete průmyslové rohože, vchodové rohože či sháníte rohožku s logem nebo nápisem. Kontaktujte nás na info@rohozkysamba.cz nebo telefonicky na čísle +420 728 126 585.

peůmyslové rohože 2

Pokládka nových rohožek do autobusu
V 36. týdnu jsme dodali ve Středočeském kraji nové rohože do autobusu značky Man.

ROHOŽKY samba napomáhají udržet čistotu i v autobusech

Rohožky NOTRAX se uplatní v mnoha odvětvích i v těch nejrůznějších prostředích. Udržují čistotu, bezpečnější podmínky a zároveň se vyznačují protiúnavovým efektem.

Rohože rovněž často dodáváme autobusovým dopravcům. Do autobusu se hodí odolné gumové rohože Rubber Brush, které jsou určeny jak do prostoru interiéru tak exteriéru. Zabezpečují nejen čistotu, ale zároveň bezpečnost díky náběhovým hranám. Zároveň autobusy osazujeme i velmi trvanlivými kobercovými rohožemi.

36KT_rohoz_autobusová-e1558432294775

Rádi s vámi prodiskutujeme vaše podmínky a poradíme s výběrem rohože, která bude vyhovovat vašim požadavkům. Náš tým ROHOŽKY samba je zde pro vás.

Kontaktujte nás na info@rohozkysamba.cz nebo telefonicky na čísle +420 774 962 849.

rubber brush 345 peůmyslové rohože 2

Odolné kobercové rohože Master Trax
V 36. týdnu roku 2018 jsme do obce Malé Nepodřice dodali praktické odolné kobercové rohože Master Trax.

Oblíbená kobercová rohož

Skloubení tkaniny ze 100% antistatického polypropylenového vlákna a pevného gumového podkladu vytváří velmi oblíbenou a zároveň trvanlivou rohož. Pokládá se na menší, ale i větší plochy interiérů. Rohož Master Trax si můžete vybrat ze dvou variant - metráž v rolích je na gumovém podkladě či v antracitové barevné variantě si můžete zvolit čtverce 50 x 50 cm. Díky pevným okrajům rohože, které se netřepí, lze upravit i do specifických tvarů a rozměrů.

36KT_Master_trax

Naše rohože vám zaručí čistotu

Naši odborníci z týmu ROHOŽKY samba vám rádi poradí, jaká rohož splňuje požadavky vašich potřeb. Vybereme s vámi tu pravou rohožku do interiéru i exteriéru, ať už se jedná o rohožku pro reprezentativní prostory vstupu do vaší firmy nebo do průmyslových dílen, restaurace či hygienického zařízení. Naše rohože zaručí čistější prostředí, ale zároveň přináší bezpečnější a zdravější pracovní podmínky díky svému protiúnavovému efektu.

Kontaktujte nás na info@rohozkysamba.cz nebo telefonicky na čísle +420 728 126 585.

Master Trax_1

Rohožky do autobusu
Také autobusy je nutné udržovat v čistotě a naše rohože tomu bezesporu hodně napomáhají. Ve 33. týdnu jsme prováděli výměnu rohoží v autobusech našeho klienta.

Rohožky NOTRAX udržují čistotu i v autobusech

Vhodná rohož zajistí v prostředcích hromadné dopravy větší čistotu a zároveň sníží riziko uklouznutí na mokré a kluzké podlaze. Pravidelná obměna autobusových rohoží také zabrání zakopnutí o nevhodně umístěné, staré, opotřebované nebo provizorní koberce a rohože. Srovnejte schválně stav podlahy autobusu před a po našem zásahu.

Do autobusu se hodí jak robustní gumové rohože, tak velmi odolné kobercové rohože. Rádi vám poradíme s výběrem té pravé přímo pro vaše podmínky a prostory. Stačí nás oslovit. Vše ostatní již pro vás zajistíme. Náš tým ROHOŽKY samba je tu pro vás.

autobus

 

Kontaktujte nás na info@rohozkysamba.cz nebo telefonicky na čísle +420 774 962 849.

Master Trax_1 rubber brush 345

Kobercové rohože jsou stále oblíbené
Ve 30. týdnu jsme dodali, na místě vyměřili a vsadili rohož MASTER TRAX do lékárny Dr. Max.

Čistota pro vás a vaše okolí

Pro vstupní prostory je ideální - a to jak celoplošně, tak i kusově. Kobercová rohož MASTER TRAX je velmi odolná vůči mechanickému poškození a výkyvům počasí, zároveň se svým atraktivním vzhledem hodí i do reprezentativních prostor. Dokonale tak v jakémkoli prostředí splní svůj účel a ochrání vstup před deštěm i sněhem. Pro odstranění největších nečistot doporučujeme před vchod využít venkovní rohož.

 

30KT_Master_Trax_lekarna_Dr_Max

Rádi vám poradíme

Naše rohožky splní podmínky i těch nejnáročnějších požadavků. Potřebujete rohož do exteriéru či interiéru, prostoru vaší firmy nebo domova, do průmyslového prostředí nebo třeba do hygienického zařízení? Naše rohože naleznou uplatnění ve všech možných podmínkách a prostředí. Rádi vám doporučíme tu pravou.

Kontaktujte nás na info@rohozkysamba.cz nebo telefonicky na čísle +420 774 962 849.

Master Trax_1

Rohož s logem, která zaujme už u vchodu do hotelu
V 16. týdnu jsme dodali rohož s logem pro hotel Esmarin zákazníkovi do Mníšku.

Vaše logo na rohoži

Vchodové rohože patří mezi nezbytné doplňky itineráře každé firmy. A nemusejí plnit pouze svou primární funkci - udržet čistý vstupní prostor a zajistit bezpečný vstup bez uklouznutí do firmy. Zkrášlete si rohož třeba logem své firmy a neotřelou formou tak propagujte svůj brand. Na logovou rohožku lze nechat zhotovit reklamní text i obrázek. S grafikou vám rádi pomůžeme, tak jako poradíme s výběrem vhodné rohože. Využijte našich dlouholetých zkušeností a kontaktujte nás pro individuální návrh a zpracování logové rohožky.

16KT_ESMARIN_Mnisek

Kontaktujte nás na info@rohozkysamba.cz nebo telefonicky na čísle +420 728 126 585.

logové rohože