Anti-covidové rohožky – novinka na Rohožky samba

Snažíme se udržet ve zdraví a s pozitivní myslí i v této složité době epidemie Covid-19. Mnozí z nás se snaží pomáhat a bojovat proti viru i aktivně. Svým dílem se přidává také Notrax – značka kvalitních dezinfekčních rohoží a rohoží s protiúnavovým efektem. Na trh přichází s novinkou v podobě anti-covidových rohoží. Nyní tyto novinky představujeme také v Česku.

Odolné vchodové rohože pro dezinfekci obuvi

Do sanitárních prostor nebo pro potravinářský průmysl se stanou nezbytným pomocníkem gumové rohože 346 Sani-Trax®. Velmi odolná rohož s tisíci flexibilními výstupky nejen dokonale vyčistí obuv, dezinfekční roztok v rohožce navíc pomůže zajistit bezpečný vstup do vnitřních prostor, aniž by došlo k jeho kontaminaci.

Rohožky dodávané ve dvou velikostech (45×60 a 61×81 cm) se hodí pro většinu vchodů do prostředí mokrého i suchého. Chytrým bezpečnostním prvkem rohožky jsou přísavky na spodní straně, které zabraňují jejímu posouvání.

Do této rohožky 346 Sani-Trax® je doporučován speciální elektrolyzovaný dezinfekční prostředek, který zanedlouho také přibude v naší nabídce. Silný oxidant ničí 99,99 % bakterií, plísní a virů. Jeho reakce je rychlejší a až o 100 % účinnější než u bělidla pro domácnosti. A jelikož se jedná o slabou kyselinu podobnou jemné citrusové šťávě, jde o netoxický prostředek, který nevyžaduje žádné postupy pro likvidaci nebezpečného odpadu.

rohozky_sambo_anticovid_346_Sani-Trax

Protiúnavová rohož nejen pro profesionální kuchyně

Rohož 526 Sani-FlexTM ze 100% přírodního kaučuku je ideální pro suché, mokré i mastné prostředí potravinářského průmyslu. Vysoce odolný materiál umožňuje dlouhou životnost rohože. Jedinečný design nabízí vynikající protiúnavové vlastnosti. Ke kvalitnějšímu a bezpečnějšímu prostředí na pracovišti je rohož opatřena uzavřeným drsným povrchem, který tak zajišťuje bezpečný pohyb po rohoži a protiskluzovost. Díky všem těmto vynikajicím vlastnostem je protiúnavová rohož doporučena pro profesionální kuchyně, prostory pro přípravu jídel, do barů a podobně.

 

rohozky_sambo_anticovid_526_03_Sani-FlexTM

Dezinfekční vchodová rohož s možností aplikovat text či firemní logo na rohožku

Dezinfekční rohož vhodná jako vchodová rohož je jedinečná především svou variabilitou. Příchozí si v první části rohože vyčistí obuv v dezinfekční lázni elektrolyzovaného dezinfekčního prostředku. Díky tomu dojde ke zničení případných bakterií, virů a plísní a jejich zanášení do vnitřních prostor budovy. V dalších částech absorpční rohož dočistí a vysuší obuv, aby se zabránilo případnému uklouznutí na mokrých vydezinfikovaných podrážkách. Je jen na vás, zda vám bude stačit pouze jedna dosušovací rohož nebo zvolíte dvě či tři další části.

Na vybrané části rohože, mimo sanitární část, je možné nechat si vyhotovit logo své firmy nebo obrázek či text na míru. Tak získáte účelový praktický prvek, kterým zajistíte nejen bezpečnost, hygienicky čisté prostředí v budově, ale zároveň i jedinečnou rohož, která zviditelní vaši firmu hned při vstupu do budovy. Tento typ rohože se hodí také ke vstupům do laboratoří, šatnám zaměstnanců, odpočinkových místností či nejrůznějších přijímacích místností, čekáren apod.

 

rohozky_samba_anticovid_348_Sani-Master

Ochranná rohož pod dávkovač dezinfekce

V neposlední řadě v naší nabídce dezinfekčních anti-covidových rohoží nemůže chybět ani ochranná rohož pod dávkovač dezinfekce. Jelikož jsou v období zvýšeného výskytu Covid-19 dávkovače na dezinfekční přípravky nutnou součástí každého vstupu do veřejných prostor, obchodů, pekáren, bank, podniků či restaurací, přichází značka Notrax s chytrým řešením pro ochranu podlahy a návštěvníků budov.

Ochranná rohož pod dávkovač dezinfekce zabrání chemickým látkám, zbytkům dezinfekčních prostředků apod., odkapávat na čistou podlahu a tak její povrch narušovat. Zároveň zajistí bezpečí před uklouznutím na takto znečištěné podlaze. I v tomto případě si můžete nechat hygienickou rohožku doplnit obrázkem či logem na míru.

 

rohozky-samba-covid-rohoze-hygienicke-desinfekcni-4

Tým ROHOŽKY samba je zde pro vás

I v této složité době covidové epidemie pro vás zajistíme nejen anti-covidové rohože, ale i jiné průmyslové rohože, logové rohožky či vchodové rohožky. Naše rohože zaručí čistější a bezpečnější prostředí, a zdravější pracovní podmínky pro vás i vaše zaměstnance.

Kontaktujte nás na info@rohozkysamba.cz nebo telefonicky na čísle +420 728 126 585. Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodných typů rohoží.

Dostupnost všech výše uvedených produktů se může měnit, rádi vám sdělíme více aktuálních informací na výše uvedených kontaktech.

sani trax 349 peůmyslové rohože 2