Průmyslové rohože pro bezpečnější pracovní prostředí

V 51. týdnu roku 2016 jsme pro našeho zákazníka ve Slopném u Vizovic zhotovili průmyslové rohože Cushion Ease kolem technického zařízení na pracovišti podle požadavku na bezpečné stání a proti zakopnutí.

Vytvoření bezpečného prostředí pro zaměstnance by mělo být pro každou firmu jednou z priorit. Naše průmyslové rohože vám takové prostředí pomohou vytvořit. Nabídneme vám rohože vhodné přímo pro vaše pracovní podmínky – rohože do suchého i mokrého prostředírohože odolné proti olejůmhygienické rohože proti nežádoucím mikroorganismům, chemikáliím nebo rohože s ochranou před statickou elektřinou. Naše vysoce kvalitní rohože se vyznačují protiúnavovým efektem, který přináší dlouhodobý pozitivní vliv na udržení dobrého zdravotního stavu.

Průmyslové-rohože-do-Slopného-u-Vizovic

Jsme tu pro vás

Tým Rohožky samba vám ochotně doporučí tu pravou rohož pro vaše potřeby a podmínky. Je jedno, jestli se jedná o prostředí v gastronomii či průmyslu nebo se jedná o hygienické zařízení. Potřebujete-li rohož do interiéru nebo do exteriéru, poradíme vám. Naše rohože naleznou uplatnění ve všech možných podmínkách a prostředích. Stačí si jen s doporučením odborníků vybrat ty pravé.

Kontaktujte nás na info@rohozkysamba.cz nebo telefonicky na čísle +420 774 962 849.

cushion ease solid_1