Protiúnavová podlaha z průmyslové rohože

V 6. týdnu jsme zákazníkovi do Blatné dodali průmyslové rohože Cushion Ease Solid.

Průmyslové rohože

Průmyslové rohože NOTRAX přispějí ke kvalitnějšímu a bezpečnějšímu prostředí na pracovišti. Gumové čtverce s pomerančovým povrchem rohože Cushion Ease Solid si snadno poskládáte dle vašich potřeb na libovolně velkou plochu. Tato rohož je vhodná speciálně do suchého průmyslového prostředí. Z naši nabídky si rovněž vyberete vhodné rohože do mokrého prostředí, ale i kvalitní průmyslové rohože do olejů a tuků, rohože pro svařování, speciální rohože pro ESD pracoviště či elektro-izolační rohože, jiné rohože tlumí nárazy.

Průmyslové rohože NOTRAX se vyznačují protiúnavovým efektem, který přináší dlouhodobý pozitivní vliv na udržení dobrého zdravotního stavu pracovníků, kteří se během své práce na této protiúnavové rohoži pohybují nebo na ní dlouhodobě stojí.

prumyslove-rohoze-CUSHION-EASE-SOLID

Jsme tu pro vás

Tým Rohožky samba vám ochotně doporučí tu pravou rohož pro vaše potřeby a podmínky. Je jedno, jestli se jedná o prostředí v gastronomii či průmyslu nebo se jedná o hygienické zařízení. Potřebujete-li rohož do interiéru nebo do exteriéru nebo chcete-li prezentovat svou firmu pomocí logové rohože, poradíme vám. Naše rohože naleznou uplatnění ve všech možných podmínkách a prostředích. Stačí si jen s doporučením odborníků vybrat ty pravé.

Kontaktujte nás na info@rohozkysamba.cz nebo telefonicky na čísle +420 728 126 585.

cushion ease solid_1